תמונת מופע: היפייפיה הנרדמת - בלט

היפייפיה הנרדמת - בלט

מוזיקה ומחול
אולם ראשי
ראשון, 03 מרץ 2019 19:00
משך 100 דקות
פתיחת דלתות בשעה 18:00
מחיר 259 עד 359 ₪

פרטי ההצגה

 

לראשונה בישראל!

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה
בסבב הופעות מיוחד לכבוד חגיגות 50 שנות יצירה
של ויאצ'סלב גורדייב, מייסד ומנהל התיאטרון

בלט ב-2 מערכות ו4 תמונות

"היפהפייה הנרדמת"

מוסיקה מאת פ.א. צ'ייקובסקי 

כוריאוגרפיה: מ. פטיפה  |  עריכה: ו. גורדייב

הפקה גרנדיוזית בהשתתפות 120 אמנים על הבמה
בליווי התזמורת הסימפונית

"לראות את כשרון הבלט הרוסי בשיאו – זאת הזדמנות נדירה... " – כך הגיב העיתון "ווסטרן מורנינג ניוז" לאחר הופעות תיאטרון הבלט הלאומי (Russian State Ballet Theatre)  שהתקיימו בבריטניה.

תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה הינו אחד התיאטראות לבלט המובילות ברוסיה, להקת הסולנים של ממש, מגיע אלינו לסבב הופעות מיוחד, בהרכב הראשון שלו, לכבוד חגיגות היובל של מייסדו. המוסיקה הנצחית של פטר צ'ייקובסקי, הכוריאוגרפיה הוירטואוזית של מריוס פטיפה, בעריכה והבימוי המקורי של אגדת הבלט הרוסי, ויאצ'סלב גורדייב, התפאורה והתלבושות המפוארות שנעשו ע"י אמנים מוכשרים ממוסקבה – יש בהפקה הזאת את כל המרכיבים של גולת הכותרת התיאטראלית לעונה הקרובה!

ההופעות הקרובות של התיאטרון בישראל יועברו בהשתתפות רקדני הרכב ראשון כולל סולנים מובילים, זוכי פרסים רבים בתחרויות בלט בינלאומיות: אנה שצ'רבקובה, פרימה בלרינה, זוכת פרס "רוח המחול" בקטגוריה "הכוכבת"; דימיטרי קוטרמין, סולן פרמייר; סבטלנה אוסטוז'נינובה, סולנית מובילה; יוליה זביאגינה, פרימה בלרינה; סיורי פוקודה, סולנית מובילה; מסטיסלב ארפייב,סולן מוביל; אוקסנה גסניקובה, סולנית מובילה ורבים אחרים.

"היפהפייה הנרדמת" – זו לא רק אחת מהפנינות הבולטות בבלט הקלאסי העולמי. בימוי מרובה דמויות על הבמה וכוריאוגרפיה מורכבת הופכים את ההפקה הזאת לאתגר של ממש. לא כל תיאטרון ולא כל כוריאוגרף מעיזים לגשת אליה. ויאצ'סלב גורדייב העז והצליח בגדול! "היפהפייה הנרדמת" בגרסת גורדייב נראית נהדר! בשנת 2000 הוא זכה בפרס של איחוד המפיקים האירופיים על "ההפקה הכי גרנדיוזית של השנה".

הופעות של תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה הן תמיד חגיגה לאוהדי הג'אנר, זאת הזדמנות מעולה לצלול לעולמו הקסום של הבלט הקלאסי העולמי. הבלט הזה מתאים גם לצופים צעירים. היכרות ראשונה עם עולם המחול הקלאסי כדאי להתחיל עם הדוגמאות הטובות ביותר. בלט "היפהפייה הנרדמת" בביצוע רקדני התיאטרון מתאים גם למטרה זו.

שימו לב! במסגרת סבב ההופעות הזה תיאטרון הבלט מציג 2 ממגוון ההפקות שלו: "דון קישוט" של  מינקוס ו"היפהפייה הנרדמת" של צ'ייקובסקי. רוכשי הכרטיסים לשתי ההפקות יקבלו הנחה מיוחדת.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים