פרטי ההצגה

הסודות

מחזה ישראלי חדש מאת הדר גלרון

בהשראת התסריט מאת הדר גלרון ואבי נשר

 

בימוי: כפיר אזולאי

תפאורה: פולינה אדמוב

תלבושות: עפרה קונפינו

מוסיקה: אלעד אדר

תאורה: זיו וולושין

תנועה: עמית זמיר

משתתפים:

יעל וקשטיין, מיכל שטמלר/שירן הוברמן, הדס קלדרון/ליאת גורן, יניב לוי, עמי ויינברג, קרן מרום, לורין מוסרי, דורון בלנק, בר אקרמן, אלינור דוד, דניאל היב, אליה לסרי

 

השנה היא 1996. נעמי, בתו של דיין חרדי, הרב הס, מצליחה לשכנע את אביה לדחות את חתונתה ולאפשר לה ללמוד במדרשה לבנות בצפת. את חלומה החתרני להיות הרב-אשה האורתודוקסית הראשונה היא חולקת רק עם הרבנית דבורי, מנהלת המדרשה.

דבורי, שהבטיחה לדיין להכין את נעמי לחיי נישואין, מגלה שנעמי היא עילוי ומפרה את הבטחתה לדיין. היא גם בוחרת בנעמי להיות החברותא של מישל, תלמידה סוררת, שנשלחה למדרשה כעונש על חטא אפל וסודי. נעמי נחושה אמנם להיות רב-אשה, אך הקשר בינה לבין מישל סוחף את שתיהן למחוזות בלתי צפויים ומאיים להרוס את כל חלומותיה.

סיפור התבגרות בעולם שבו אסור לחלום מחוץ לחוקים.

הדר גלרון, שכתבה את "מקווה" (פרס התיאטרון הישראלי 2005), היא מחזאית חרדית לשעבר, שביצירותיה ובהופעותיה נותנת קול מרתק ונועז לנשים דתיות בחברה הישראלית העכשווית.

הביקורות משבחות

“תמונות בימתיות מרשימות ויפות...  הבמאי כפיר אזולאי הוציא ביצועים רגישים ומשכנעים מצוות השחקנים. יעל וקשטיין ומיכל שטמלר יוצרות דמויות מורכבות ומעוררות הזדהות” ידיעות אחרונות

כל התאריכים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים